96-100 Skierniewice, ul. Pomologiczna 15
(046) 833-32-67
sekretariat@zsz2skc.pl

Podsumowanie projektu „CZAS NA STAŻ”

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach

Podsumowanie projektu „CZAS NA STAŻ”

23 listopada 2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach uroczyście podsumowano projekt „CZAS NA STAŻ dla młodych techników ze Skierniewic” realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

W gronie osób, które przybyły na uroczyste podsumowanie projektu znaleźli się m.in. Jarosław Chęcielewski wiceprezydent Skierniewic, Dawid Szymczak p.o. naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta, Adonis Karatzios koordynator projektu na terenie Grecji, Małgorzata Piekarska przewodnik po Grecji.

O całym przedsięwzięciu mówił dyrektor Zespołu Szkół nr 2, Dariusz Owczarek, głos zabrali również Adonis Karatzios i wiceprezydent Jarosław Chęcielewski. Głównymi bohaterami spotkania byli uczniowie, którzy wzięli udział w stażu zagranicznym w Grecji i podczas prezentacji bardzo ciepło wypowiadali się nie tylko o samym przebiegu praktyk, ich organizacji, ale także całym mnóstwie atrakcji, które czekały ich na miejscu. Zaprezentowany został również film, który został nakręcony i w całości wyreżyserowany przez uczestników wyjazdu. Daria Sosińska zaśpiewała tytułową piosenkę z filmu „Mamma Mia!” przenosząc uczestników uroczystości na wyspę Skiatos gdzie kręcono niektóre sceny z filmu. Podczas części nieoficjalnej zaproszeni goście oraz zgromadzeni na auli uczniowie mogli rozkoszować się smakiem greckich potraw przy akompaniamencie muzyki greckiej na żywo

Skip to content