Włącz Aktywność

Włącz Aktywność

Ten dzień był niesamowity i pełen sportowych emocji ❗

W ramach Programu Włącz Aktywność, w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach, mieliśmy zaszczyt gościć:

Joanna Jedrzejczyk – zawodniczkę MMA 🥊, muai thai i boksu, mistrzynię👑🇵🇱UFC oraz założycielkę fundacji JJ STARS Foundation,

Weronika Nowakowska – medalistkę mistrzostw świata w biathlonie ⛷,

Kacpra „Kacpa” Lachowicza Kacpa.online – trenera koszykówki 🏀,

Michał Milbrant – czterokrotnego półfinalistę Ninja Warrior Polska, sportowca specjalizującego się w biegach🏃‍♂️z przeszkodami, uczestnika mistrzostw Polski i Europy.

Naszymi gośćmi byli również Krzysztof Jażdżyk – Prezydent Miasta Skierniewice, Pan Jarosław Chęcielewski – Zastępca Prezydenta Miasta Skierniewice, Pan Jerzy Gołębiewski Przewodniczący Komisji Kultury Sportu i Współpracy z zagranicą, Pan Marek Kujawski Prezes OSiR Skierniewice oraz przedstawiciele Academia Gorila Skierniewice🥊🦍.

Dzisiejsze spotkanie w murach Mechanika miało zachęcić młodzież do aktywnego trybu życia, poszukiwania pasji oraz dbania o własny rozwój. Dziękujemy za obecność uczniom Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Skierniewicach.

Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji tak ważnego dla nas wydarzenia:

– Pani Agnieszce Kowalczyk, EL-IN Skierniewice

– Pani Małgorzacie Burzyńskiej, Hotel Dworek Skierniewice

– Panu Markowi Kujawskiemu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach

– Panu Markowi i Edycie Kowalskim, Drugi Dom Skierniewice

– Pani Joannie i Piotrowi Bysynger, ENTER Reklama Biuro Komputery

– SIMP o/Skierniewice

– Panu Przemysławowi Matuszewskiemu Academia Gorila

Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia na terenie naszej szkoły.

Bez Was i bez Waszej pomocy byłoby to niemożliwe ❗

Dziękujemy 🤝👏