96-100 Skierniewice, ul. Pomologiczna 15
(046) 833-32-67
sekretariat@zsz2skc.pl

Międzynarodowe targi innowacyjnych rozwiązań

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach

Międzynarodowe targi innowacyjnych rozwiązań

W dniu 07.11.2022r. 50 uczniów klas Technik mechanik uczestniczyło w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych w Nadarzynie k/ Warszawy. Podczas targów prezentowały się wszystkie gałęzie branży przemysłowej: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych oraz oprogramowania, metrologii przemysłowej, cięcia i szlifowania, badania i rozwoju, BHP oraz wiele innych ofert producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek CNC, obrabiarek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, a także narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Opiekunowie grupy wycieczkowej : Dariusz Zarębski, Jarosław Kobus, Janusz Urbanek, Konrad Urbanek i Wiesław Badur.

Skip to content