96-100 Skierniewice, ul. Pomologiczna 15
(046) 833-32-67
sekretariat@zsz2skc.pl

Sukces naszego ucznia

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach

Sukces naszego ucznia

Nasz uczeń wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

W dniach 27- 28 września 2020 roku odbyło się uroczyste zgrupowanie i podsumowanie IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Do Lublina z całej Polski przyjechali laureaci Konkursu, którym wręczono dyplomy i nagrody. Wśród nich był uczeń naszej szkoły Jakub Leszcz z klasy 3pm, który otrzymał wyróżnienie w kategorii: prace multimedialne. Przez dwa dni Jakub wraz z opiekunem miał okazję zapoznać się z historią Lublina i Polski z pierwszych lat okupacji sowieckiej ziem polskich po zakończeniu II wojny światowej.

Serdecznie gratulujemy!

Skip to content